Kariéra

Zajímá Vás svět financí? Jste komunikativní? Baví Vás práce s lidmi a rádi pomáháte druhým?

Pracujete jako finanční poradce či obchodní zástupce pro některou z makléřských společností, pojišťoven, bank nebo stavebních spořitelen? Pracujete rádi samostatně a podle svých potřeb, organizujete si svoji pracovní náplň i čas rádi sami?

Odměnou za Vaši práci Vám kromě nadprůměrných financí bude i dobrý pocit při pomoci druhým, práce v čase a množství - jak si sami zorganizujete a nastavíte, volný čas atd.

Hledáme spolupracovníky v regionech - J. Hradec, Tábor, Písek, Č. Budějovice, Č. Krumlov, Pelhřimov, Jihlava i dalších v ČR.Nabízíme spolupráci v několika rovinách:

Tipař

Obchodník, konzultant, poradce

Práce našich obchodníků spočívá v analýze klientových cílů a potřeb, výběru vhodných produktů a následném servisu.

Na našich stránkách vám nebudeme ukazovat vize závratných karier a neskutečných příjmů. Můžeme Vám jen pomoci zrealizovat vize Vaše.

Jsme názoru, že každý by měl být tam, kde mu to vyhovuje a také by měl mít možnost kdykoli odejít. Bez vyhrožování, konkurenčních doložek a pokut.

Jsme jako firma otevřeni především těm, kteří jsou samostatní a zodpovědní především sami k sobě. Netlačíme nikoho do nesmyslných objemů a postupových bodů. Poměrná hodnota odměňování za vlastní obchod nezávisí na velikosti produkce ani velikosti struktur.

Obchodník, který u nás pracuje, má smluvně zajištěn převod svého kmene v případě, že s námi spolupráci ukončí a chce pokračovat jinde. Myslíme si, že je to tak fér, pokud s tím souhlasí i klient.

Přestože nejsme příznivci multilevelových struktur, na možnost pro ty, kteří chtějí vytvářet tým, jsme nezapomněli.

Manažer skupiny s vedením vlastní obchodní skupiny a kanceláře

Koordinujeme několik poboček po celé ČR převážně však v jižních Čechách.

Pro ty kdo si nevybrali, máme ještě jednu alternativu - vlastní společnost.

Tato kategorie je pro svobodně smýšlející jedince - s ideou budování vlastní společnosti na bázi např. FO, bez nutnosti zakládat vlastní společnost – PO.

Figurujeme zde v roli koordinátora vztahů s partnery – pojišťovnami, investičními společnostmi hypotečními bankami a stavebními spořitelnami.

Kategorie je vhodná pro vícečlenné skupiny.

Jednotlivé kategorie jdou samozřejmě různě kombinovat.

Nasměrujeme Vás přesně tam, kam chcete/potřebujete.